Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění Adamov

https://www.facebook.com/pages/Judo-Blansko/814337371965097?pnref=story

 

 Turnaj přípravek 10 ledna

http://judoadamov.rajce.idnes.cz/turnaj_pripravek_2015_leden

 

 


V pondělí 10. února jsme se zúčastnili randorového tréninku v Brně.

Na tento trénink jeli Elen Rodová, Iva Kolářová a Josef Krátký.

Pro všechny tři byl tento trénink přínosem, a doporučuji jej i dalším judistům, kteří chtějí pomýšlet na lepší umístění na turnajích.

 

 

 

 

8. února jsme jeli na turnaj přípravek v Brně. Po delší době to zase byla výprava v hojnějším počtu. Této bojové výpravy se zúčastnilo 15 judistů, 8 z Blanska, 6 z Adamova a 1 z Rudice. Výprava byla hodně úspěšná, protože jsme při ní získali celkem 12 umístění.

Krátký Josef – 1. místo   3/3 Tři zápasy a tři vítězství. Velimi dobré judo, Jen by neškodilo trošku přidat na vlastní aktivitě a nečekat co udělá soupeř aby s následnou reakcí do kontrachvatu.

Slivoňová Veronika – 1. místo  5/3 Verunka má hodně veliký rezervy při práci rukama. Nástupy do chvatů jsou dobrý, ale chybí jim dotažení do konce.

Filip Halata – 1. místo  2/2 Rychlé a aktivní judo, kterému se nedá nic vytknout.

Navrátil Ondřej – 2. místo  4/3 Kdyby více přidal na tréninku, mohlo to být i lepší. Nedotahuje chvaty rukama. Soupeře se jen přidržuje, aby sám nespadl.

Kopecký David – 2.místo  5/3 Nádherný techniky O-goši. Je třeba je zrychlit boj o úchop a následný přechod do chvatu.

Kučera Denis – 3.místo 2/0 První turnaj, veliká bojovnost, ale málo zkušeností. Jezdit na další turnaje a všechno přijde.

Navrátil Vojtěch – 3.místo 5/2 Dívat se na Vojty, jak se pere je lahůdka. Okamžitě po úchopu soupeře, jde do tak hlubokýho předklonu, jako by se snažil zalézt pod žíněnku. Má slíbeno, že si seženu pořádnej klacek a vždycky, když se předkloní, tak jej pořádně praštím.

Kašparec Štěpán – 3.místo 5/3 Na první závody hodně velikej úspěch. Velká bojovnost a málo chyb. Jen tak dál pokračovat, a výsledky se budou dál zlepšovat.

Kolářová Iva – 3.místo 4/2 Velmi dobrý výsledek. Iva nastoupila proti klukům, protože na turnaj přípravek v její váze žádná holka nepřijela. Pokud zlepší o trošku úchop, budou výsledky ještě lepší.

Poláčková Natálie – 3.místo 5/0 Natálka si musí začít více věřit, a potom se výsledky dostaví.

Wutková Linda – 3.místo 2/0 Stejně jako Natálka. Více si věřit, a chvaty, které umí se také pokusit provézt.

Kala Miroslav – 3.místo 3/1Pěkný boj, ale málo zkušeností se závody. Jezdit na turnaje a bude to lepší.

Kučera Martin – 4.místo 4/1 Narazil na několik, už velmi zkušených judistů, proti kterým neměl šanci se prosadit. Přesto nedal vítězství žádnému z nich zadarmo.

Nezval Nikolas – 4.místo 3/0 Další nováček na turnaji. Má proti sobě toho nejtěžšího soupeře, a tím je vlastní strach. Až jej překoná, budou výsledky dost dobrý.

Kolář Jaromír – 5.místo 4/0 Není sice nováčkem, ale tak jako Nikolas musí napřed porazit sám sebe, a potom teprve přijdou na řadu ostatní soupeři.